Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь

Ми вже є на онлайн зв’язку в Viber-чаті! Приєднуйтесь до нас! Разом купуємо, продаємо разом нові та бу речі, а також популярні СП Білої Церкви! Переходьте за посиланням Viber-чат! Лише Біла Церква!

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь » О нашей жизни Белая Церковь » Работа, образование и обучение » Курсы, тренинги, семинары, учебные заведения » Вища освіта: “Автоматизовані технологічні системи у зварюванні" (НТУУ "КПІ")

Вища освіта: “Автоматизовані технологічні системи у зварюванні" (НТУУ "КПІ")

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Andras

Andras
Новичок
Новичок

Запрошуємо НТУУ "КПІ" на навчання за спеціалізацією “Автоматизовані технологічні системи у зварюванні”

Навчання здійснюється за освітніми ступенями:

   - бакалавр (на основі середньої освіти, вступ на 1 курс);
   - магістр (на основі вищої освіти, вступ на 5 курс);
   - доктор філософії (на основі повної вищої освіти, вступ в аспірантуру).

Навчання безкоштовне за всіма освітніми ступенями бакалавр- магістр- доктор філософії (PhD).

Студентам, що добре навчаються призначається стипендія.

Студенти, які не мають житла, забезпечуються гуртожитком.

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]

Програма підготовки передбачає ґрунтовне вивчення комп’ютерної техніки, програмування, теорії автоматичного керування, електротехніки й електроніки, схемотехніки, механіки, основ металознавства та циклу технологічних дисциплін в галузі зварювання та споріднених процесів. Студенти під час навчання залучаються до наукових досліджень та конструкторських розробок за замовленнями підприємств, здобуваючи навички практичного застосування набутих знань.

Наші студенти мають можливість брати участь у міжнародних програмах подвійного диплому з провідними університетами Бразилії та Німеччини, пройти підготовку за програмами міжнародної системи підготовки персоналу в галузі зварювання International Welding Engineer (IWE), International Welding Technologist (IWT), International Welding Inspector (IWI).

Заняття студентів проходять в окремому навчальному корпусі Зварювального факультету, що створює неповторну атмосферу спілкування, єдності духу і взаєморозуміння між викладачами кафедри і студентами.

Випускники працюють розробниками автоматизованих технологічних систем, системними інтеграторами робототехнічного устаткування та складного сучасного промислового обладнання (установки для лазерного, плазмового, електронно-променевого зварювання) на підприємствах машинобудівного, хімічного та оборонного комплексів, науково-дослідних та проектних організаціях.

В університеті реалізується програма організації спортивно-оздоровчої роботи. Один раз на тиждень проводяться заняття з 14 видів спорту для студентів І-ІІІ курсу. Студенти за власним бажанням обирають вид спорту і викладача, що відповідає вимогам Болонського процесу. Також в університеті діють колективи художньої самодіяльності.

Детальніше - [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения