Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь

Ми вже є на онлайн зв’язку в Viber-чаті! Приєднуйтесь до нас! Разом купуємо, продаємо разом нові та бу речі, а також популярні СП Білої Церкви! Переходьте за посиланням Viber-чат! Лише Біла Церква!

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь » Бесплатные консультации онлайн Белая Церковь » Бесплатные консультации по страхованию » Добровільне МЕДИЧНЕ СТРАХУВАНЯ. (безперервне страхування здоров"я).

Добровільне МЕДИЧНЕ СТРАХУВАНЯ. (безперервне страхування здоров"я).

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

viktoriaqwe

viktoriaqwe
Консультант

В програму входить основна медична допомога:
Амбулаторна - поліклінічна допомога.
Медикаменти до амбулаторно- поліклінічної допомоги.
Стаціонарна допомога, включаючи медикаменти.
Невідкладна медична допомога.
Стоматологічна допомога.

Також додаткові послуги: вакцинація, вітамінізація,мед. огляд, розширеня по стамотології,діагностика.
Такі програми використовуються для СОЦПАКЕТ на підприємствах. Для страхування колективу  підприємства (від 10 осіб  - працівників що мають відмітку в трудовій книжці) З розширенням: в перелік можна включати членів родини Застрахованої особи родства першої ступені  (батьки , діти, подружжя - зареєстроване) - можливі обмеження щодо віку.
Як діє така страховка?.
При розладі здоров"я застрахована особа повідомляє в телефонному режимі лікарю-координатору свої персональні данні і причину звернення. При цьому Лікар - координатор записує застраховану особу  до лікаря на прийом в той мед. заклад з яким заключені договора по обслуговуванню за заключеним Договором. Про що повідомляє зворотним дзвінком Застраховану особу. В кінці кожного місяця медичні заклади направляють рахунки на оплату по фактично наданим медичним послугам застрахованим особам.
Також потрібно не забувати що по кожній категорї м.закладів може встановоюватись ФРАНШИЗА. Це означає, що частину вартості медичних послуг оплачує Страхова компанія, а решту (розмір франшизи) Застрахована особа. Від розміру франшизи чи її відсутності буде залежати розмір страхового платежу за Договір. Який може сплачуватись відрахуванням з зарплатні  працівника кожного місяця чи домовленими частинами з роботодавцем. На кожну Застраховану особу встановлюється страховий ліміт (енна сума всього покриття, яка дробиться за кожним окремим видом медичних послуг)

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения