Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь

Ми вже є на онлайн зв’язку в Viber-чаті! Приєднуйтесь до нас! Разом купуємо, продаємо разом нові та бу речі, а також популярні СП Білої Церкви! Переходьте за посиланням Viber-чат! Лише Біла Церква!

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь » Бесплатные консультации онлайн Белая Церковь » Бесплатные консультации по страхованию » Недержавна ПЕНСІЯ.

Недержавна ПЕНСІЯ.

Участников: 3

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

1Недержавна ПЕНСІЯ. Empty Недержавна ПЕНСІЯ. Вс Июл 12 2015, 12:45

viktoriaqwe

viktoriaqwe
Консультант

НЕДЕРЖАВНА ПЕНСІЯ - виплата яку людина отримує кожного місяця до пенсії яку йому платить держава.
Кожен бажаючий може зробити собі  недержавну пенсію.
Терміни програм від 10 до 20 років, оплата по договорам можуть бути: раз в рік, два рази в рік, по квартально і одноразово все залежить від умов договору. Так договора можуть мати додаткові умови в яких Ви захищенні на час дії від переліку ризиків: смерть, нещасний випадок, ДТП, інвалідність. Ідеольнийік вік людини на момент заключення договору від 18 до 35 років, якщо вік більший тоді ідуть індивідуальні умови угоди.Так при щасливому дожитті до  закінчення договору Ви можете отримати одноразаво всю суму + % прибуток, або отримувати кожного місяця протягом енних років - пенсію(ануїтет) куди входить % від прибутку.

2Недержавна ПЕНСІЯ. Empty Re: Недержавна ПЕНСІЯ. Пн Июл 13 2015, 21:36

viktoriaqwe

viktoriaqwe
Консультант

В наш час дуже часто чую що люди не бачать різниці між:
Пенсійним фондом і добровільною недержавною системою пенсійного сбереження.
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД -це солідарна пенсійна система яка працює за рахунок податків, страхових внесків тобто працюючого на даний час населення. Якщо взяти до уваги демографічні прогнози то зовсім скоро один працівник буде утримувати одного пенсіонера. Дивлячись на це Пенсій фонд не зможе забеспечити необхідні об"ємами для виплат пенсій. Державі нічого другого не залишиться як переходити на приклади систем пенсійного забеспечення провідних країн світу.
Добровільна недержавна система пенсійного збереження.-   базується на добровільній участі людей і роботодавців в формуванні пенсійного накопичення які будуть робити:
Недержавні пенсійні фонди-   шляхом заключенням пенсійних контрактів між адміністраторами пенсійних фон. і вкладчиками.
Страховими організаціями -шляхом заключення дог. страхування довічних пенсій зі страхуванням ризиків настання інвалідності, обо смерті.
Банковські заклади- шляхом заключення дог. про відкриття пенсійних депозитів в межах суми визначеної для відшкодування вкладів.

3Недержавна ПЕНСІЯ. Empty Re: Недержавна ПЕНСІЯ. Вс Июл 19 2015, 09:56

viktoriaqwe

viktoriaqwe
Консультант

В зв"язкуз а валютними коливаннями і з метою захисту коштів клієнтів в Договорах від інфляції (обезцінення), компанії дуже поширенно вводять індексацію
Індексація страхових внесків - це збільшення розміру страхових внесків на коофіцієнт індексації, який залежить від валюти страхування.
індексація для договорів в гривні 5%
індексація для договорів у валюті 2%
При заключенні довгострокового Договору Ви повинні бути готові до того: що подальші внески будуть збільшуватись на коофіцієнт індексації.
приклад:
при внесках 3000.00грн
перший рік 3000.00
другий рік 3000.00+5% внесок буде 3150.00,
третій рік 3150.00+%% внесок буде 3307.50 і так далі.
Коофіцієнт індекасії може змінюватись.
Також присутні Договора в яких індексація не застосовється.

4Недержавна ПЕНСІЯ. Empty Re: Недержавна ПЕНСІЯ. Ср Июл 22 2015, 22:05

viktoriaqwe

viktoriaqwe
Консультант

Є два види програм добровільної накопичувальної  пенсії.
Просто пенсія.
Куди входить два ризики, перший: ми щасливо живемо і накопичуємо собі  , а коли закінчується час накоплення, починаємо отримувати свою пенсію + %. Можемо забрати всю накоплену суму одразу, або ж отримувати частками протягом 10, 15, 20 років помісячно, поквартально, раз в пів року, раз в рік - все індивідуально прописується на вибір отримувача. Якщо ж смерть настала під час виплат,  спадкоємці внесені в договір отримують одноразово всю обумовлену суму яка лишилась не виплачена власнику Договора.
Другий ризик: смерть під час накопичення. Кошти які зібрались +% отримують спадкоємці прописані в договорі одноразаво.
В цій програмі нема індексації, хоча в різних компаніях все можливо.

5Недержавна ПЕНСІЯ. Empty Re: Недержавна ПЕНСІЯ. Вт Апр 19 2016, 11:03

viktoriaqwe

viktoriaqwe
Консультант

Так все ж таки трудовий чи страховий стаж?

Чи є між ними різниця? Різниця є. Нажаль ці поняття українці часто плутають і не розуміють, чим відрізняється страховий стаж від трудового.

Отже, спробуємо роз’яснити різницю.

Трудовий стаж - це періоди офіційної роботи, які підтверджуються записами в трудовій книжці.

Страховий стаж - це той період, за який ви, або хтось замість вас, наприклад ваш роботодавець, сплачував страхові внески до Пенсійного фонду України. Сплатили – є стаж, не сплатили – стажу немає.

А тепер запам’ятайте! З 1 січня 2004 року для нарахування пенсії важливий лише страховий стаж!

Увесь трудовий стаж, який був у людини до 2004 року, автоматично перетворився у страховий стаж. Фактично за цей період трудовий перейменували у страховий. Після 2004 року людина повинна заробляти саме страховий стаж і робити це в єдиний спосіб – сплачувати страхові внески.

Тобто, починаючи з 1 січня 2004 року, трудова книжка не є підтвердженням страхового стажу. Ваш роботодавець може піти на хитрість і не сплачувати страхові внески. Тобто запис в трудовій книжці є, а страховий стаж не іде і цей період вже не буде враховуватись при нарахуванні пенсії.

Як же перевірити, чи нараховується вам страховий стаж?

Дуже просто! Всі дані про страховий стаж, починаючи з липня 2000 року, містяться в системі персоніфікованого обліку. Ви можете отримати ці данні трьома способами:

Перший спосіб. Прийти до будь-якого відділення Пенсійного фонду України з паспортом та ідентифікаційним кодом. Якщо маєте при собі ці два документи, фахівці за декілька хвилин видрукують вам дані з бази персоніфікованого обліку. Згідно з ними ви зможете перевірити, яку вам нараховували зарплату, скільки за вас сплачували соціального внеску та скільки днів страхового стажу вам зараховано за той чи інший місяць. Якщо у потрібних графах нулі, це тривожний сигнал. Роботодавець щось робить не так.

Другий спосіб. Скористатися інформаційним кіоском, який розташований майже в кожному відділення Пенсійного фонду. Ви підносите до нього Свідоцтво про загальнообов'язкове державне соціальне страхування (його вам мали видати на першій роботі), машина зчитує штрих-код і за декілька секунд видає на екран потрібну інформацію.

Третій спосіб. Я вважаю, самий зручний, якщо звичайно ви маєте вдома комп’ютер. Можна зареєструватись на електронному порталі Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.uaі кожного місяця, не виходячи з дому, перевіряти чи зарахували вам страховий стаж. Що для цього потрібно і як це зробити детально розписано в статті «Що таке «Виписка з системи персоніфікованого обліку (Форма ОК-5)» та як її отримати»

Що входить до страхового стажу

До страхового стажу входять наступні періоди:

трудовий стаж до 1 січня 2004 року
періоди навчання у вищому/середньому навчальному закладі, в училищах і на курсах підготовки кадрів, підвищення кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі і клінічній ординатурі з денною формою навчання  до 1 січня 2004 р
з 1 січня 2004 року  періоди офіційної роботи, але за умови обов’язкової сплати вами або вашим роботодавцем страхових внесків
період військової строкової служби
період перебування на фронті чи участь у бойових діях
періоди догляду за дитиною до 3-х років
періоди догляду за інвалідом I групи, за дитиною-інвалідом до 16-ти років
перебування на обліку в центрі зайнятості
А як бути з тими, хто на півставки чи на чверть ставки? Місяць роботи – це місяць стажу чи лише 10 днів?

Для того, щоб до страхового стажу зарахували повний місяць, потрібно сплатити хоча б мінімальний страховий внесок. А мінімальний страховий внесок можна сплатити тільки тоді, коли ви заробляєте хоча б мінімальну заробітну плату. Ось так!

Страховий стаж можна купити

Щоб офіційно придбати страховий стаж, потрібно прийти до податкової і заявити, що хочете укласти договір про добровільну сплату страхового внеску.

Орієнтовний розмір внеску буде складати 37%  від мінімальної заробітної плати, яка на сьогоднішній день складає 1218 грн, тобто приблизно 450 гривень. Сплачувати потрібно кожного місяця не пізніше 20 числа.

«Купувати» страховий стаж можуть майже всі:

студенти, яким після 1 січня 2004 року навчання не зараховується до страхового стажу, але які не хочуть втрачати ці роки
безробітні, які і не працюють, і не перебувають на обліку у Центрі зайнятості
люди, які працюють неофіційно і отримують зарплату в конвертах
заробітчани
Але якщо Ви офіційно працевлаштовані, Ви не зможете самостійно платити страхові внески. Це повинен робити Ваш роботодавець!

6Недержавна ПЕНСІЯ. Empty Re: Недержавна ПЕНСІЯ. Чт Ноя 17 2016, 12:58

viktoriaqwe

viktoriaqwe
Консультант

Державна пенсія в майбутньому.

View My Video

7Недержавна ПЕНСІЯ. Empty Re: Недержавна ПЕНСІЯ. Чт Ноя 17 2016, 21:27

Оксаночка

Оксаночка
Admin

Віка, а який захист від інфляції і чи вигідна в нашій країні взагалі така накопичувальна пенсія? В нас інфляція за рік може становити більше 50%, як вже було не раз, то ніяка індексація не врятуяє...а АТО, недовіра людей фінансовим установам, та страховим компаніям, які зникали, як роса на сонці, за останні роки, поки що ніяк не сприяють появі якоїсть крихти стабільності...


_________________
Ніколи не озирайся назад. Завжди дивись з посмішкою в майбутнє. Завтра буде новий день ...

8Недержавна ПЕНСІЯ. Empty Re: Недержавна ПЕНСІЯ. Пт Ноя 18 2016, 10:52

viktoriaqwe

viktoriaqwe
Консультант

Для захисту від інфляції і заложена індексація яка корегує складний процент коливання в курсі.
Компанії які займаються пенсійними накопичувальними програмами, на даний час жодна з них у всесвітній практиці не збанкротувала.
Чи вигідно? кожин для себе прораховує що йому вигідно, тут переконати когось не можливо. Думаю що через пару років це буде примусова.
Що стосується територій на яких йдуть бойові дії:  люди які з АТО отримують свою пенсіє виїзджаючи на не підконтрольну  території, і від сплати пенсії тим хто не в змозі виїхати нікого не звільняли.
А з приводу  компаній які тільки збирають платежі і ні чим не допомагають в разі випадку працює МТСБУ, робота клопітка тому її зразу не помітно, на жаль в нас народ такий, що бажає на комусь на халяву нажитись, прикро  що це присутне в кожній сфері.

9Недержавна ПЕНСІЯ. Empty Re: Недержавна ПЕНСІЯ. Пт Мар 27 2020, 12:07

kirikibus


Захожу иногда
Захожу иногда

Если нужно срочно получить какие-то справки и решить вопрос с документацией, то я бы вам советовал обратиться за помощью к ребятам [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] . Они просто профи своего дела и могут вам помочь во многих вопросах. Советую.

Спонсируемый контентВернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения