Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь

Ми вже є на онлайн зв’язку в Viber-чаті! Приєднуйтесь до нас! Разом купуємо, продаємо разом нові та бу речі, а також популярні СП Білої Церкви! Переходьте за посиланням Viber-чат! Лише Біла Церква!

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь » Бесплатные консультации онлайн Белая Церковь » Бесплатные консультации по страхованию » ФРАНШИЗА - значення слова.

ФРАНШИЗА - значення слова.

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

viktoriaqwe

viktoriaqwe
Консультант

Багато з нас почувши це слово не знає що воно і які має наслідки. І не всі страховики поспішають пояснити його значення.
ФРАНШИЗА - це   частина збитків (енна сума коштів), зазначена у Договорі, яка не підлягає відшкодуванню, та вираховується по кожному окремому страховому випадку. Страхове відшкодування завжди зменшується на суму франшизи.
Франшиза при відшкодуванні шкоди, заподіяної життю та/або здоров"ю потерпілих, не застосовується.
Дуже часто величина франшизи впливає на страховий платіж за Договором страхування, чим більша франшиза тим менший платіж, І при настанні страхового випадку компанія виплачує меншу суму ніж ми очікуємо.
При заключенні Страхових Договорів в першу чергу потрібно звертати увагу на суму франшизи, чим вона менше тим краще для інтересів клієнта. При проплаті за заключений Договір це буде дорожче на 50 -150 грн - (залежить від суми договору), а при виплаті внаслідок страхового випадку сума буде більша в тисячі.

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения