Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь

Ми вже є на онлайн зв’язку в Viber-чаті! Приєднуйтесь до нас! Разом купуємо, продаємо разом нові та бу речі, а також популярні СП Білої Церкви! Переходьте за посиланням Viber-чат! Лише Біла Церква!

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь » О нашей жизни Белая Церковь » Форум о секретах красоты и здоровья » Косметичка » Средства по уходу за телом » Шугаринг (сахарная депиляция)

Шугаринг (сахарная депиляция)

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Sun_flower

Sun_flower
Модератор
Делимся опытом, секретами, рецептами, если готовим сами

miss-you

miss-you
Захожу иногда
Захожу иногда
щойно приготувала пасту. чекаю, поки охолоне))) буду робити шугаринг вперше - побажайте удачі)))

Sun_flower

Sun_flower
Модератор
@miss-you пишет:щойно приготувала пасту. чекаю, поки охолоне))) буду робити шугаринг вперше - побажайте удачі)))
Удачі!)
чекаємо звіт і рецепт

Сподіваюсь, що все вийде!

miss-you

miss-you
Захожу иногда
Захожу иногда
@Sun_flower пишет:
Удачі!)
чекаємо звіт і рецепт

Сподіваюсь, що все вийде!

Так от) Паста вийшла з першого разу така як треба.

Варила так - 5 столових ложок цукру, 1 столова ложка лимонної кислоти і 1,5 столові ложки води (це половинна порція).
На повільному вогні варити до стану, коли крапаєш у воду і крапля сформована, але м'яка. Дуже легко і швидко переварити, тому слідкувати за пастою треба не відриваючи очей.
Вилила у лоточок. Зачекала, поки охолоне до кімнатної температури.
Ну а далі рекомендую подивитись відео на ютюбі.

Боляче,звісно, але не так як епілятором)))

Breeze

Breeze
Модератор
через сколько дней начинают появляться волоски?

Breeze

Breeze
Модератор
цены на наборы не маленькие, а всякие лосьоны и тальк использовали?

miss-you

miss-you
Захожу иногда
Захожу иногда
@Breeze пишет:цены на наборы не маленькие, а всякие лосьоны и тальк использовали?
волосся ще поки не з'явилось)))
замість тальку - дитяча присипка (вона реально потрібна)
лосьйон у мене був - після депіляції якийсь не дуже дорогий, він охолоджує і заспокоює шкіру.
Але наступного разу як відросте, то мабуть спробую салонну процедуру, або придбаю все таки пасту вже готову.
Трохи напружує, що пасту треба готувати заздалегіть, а не так як надумалась шугаритись, то відразу можна приступати))))

viktoriaqwe

viktoriaqwe
Консультант
Враження, паста зварилась швидко, хто пробував воск - больові відчуття менші, тільки не зручно що не всі волоски зразу видираються поодинокі треба дерти повторно якщо коротенька щетинка. Рукавички думаю краще обов"язково, бо без низ до рук трохи липне. Дійсно ложкою пасти "обдерла" обидві ножки так що ще лишилось на майбутне процедур не дві точно вистачить. Під руками і на бікіні не ризикнула, треба морально дозріть. Присипку брала саму простеньку коштує до 10 грн. Після процедури залишки краще змити, а не вологими серветками і розтерти ножки кремчиком , або лосйоном щоб не було подразнення. Цікаво чи дійсно волосочки не будуть вростати, почекаю. Примітка: коли сам рвеш пастою не так боляче як хтось тобі дере  (рвати треба різкими рухами) .

LadyLuck

LadyLuck
Модератор
Я також хочу спробувати шугаринг, але ніяк не зберусь зварити пасту ) сподіваюсь, що після такої депіляції подразнення буде меншим, ніж пілся бритви та воску.

viktoriaqwe

viktoriaqwe
Консультант
Подразнення нема, от тільки що мені не подобається що на другий день зявились по ногам, добре що не багато маленькі синячки. Мабуть залежить від розташування судин, хоча раніше такого від епіляції і воску не було. Мабуть старею Шугаринг (сахарная депиляция) 2206595883 .

ВотТакВот

ВотТакВот
Организатор СП
А я рискнула сделать бикини. На ножках растительности у меня практически нет, очень редкие волоски и светлые. Так, что результат можно було увидеть только на деликатных местах.
Ну что, не больно, достаточно быстро и без раздражений. Мне понравилось.

miss-you

miss-you
Захожу иногда
Захожу иногда
Звітуюсь. Волосся почало відростати - тонке, і не вростає:)

ВотТакВот

ВотТакВот
Организатор СП
А у меня с бикини ну совсем плохо - врастают волоски...

viktoriaqwe

viktoriaqwe
Консультант
В мене також вростають і чешиться Шугаринг (сахарная депиляция) 2206595883

Nassya

Nassya
Давно я тут
Давно я тут
Делала и в салоне, и сама - вростает волос.

OlgaOlga

Новичок
Новичок
Пробовала и не один раз. Зона бикини - вообще изумительно (и не больно и нет раздражения). Завариваю на 10 ложек сахара, не перевариваю, потому мягкая, прозрачная и всегда готова к употреблению. С одной такой порции хватает на 3 раза - полностью все ноги и зона бикини. Подмышки - тоже терпимо. Даже при бешеном росте моих волос, хватает на 2 недели. Синяки появляются не из-за близкого расположения сосудов, а при неправильном использовании. Если паста начала "залипать" - ни в коем случае не надо пытаться ее отодрать. Достаточно взять новой пасты, нанести сверху и снять по росту волос. Так что красоты Вам и Вашему телу!!!

Kris21

Давно я тут
Давно я тут
Могу посоветовать вам салон в Киве Pion https://pion.com.ua/
,делаю у них шугаринг очень давно, пробовала у всех девочек там,все молодцы.

Спонсируемый контент

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму: