Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь

Ми вже є на онлайн зв’язку в Viber-чаті! Приєднуйтесь до нас! Разом купуємо, продаємо разом нові та бу речі, а також популярні СП Білої Церкви! Переходьте за посиланням Viber-чат! Лише Біла Церква!

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь » О нашей жизни Белая Церковь » Моё любимое хобби » Цветы » Які квіти прикрашають Ваші ґанки, підвіконня, балкони?

Які квіти прикрашають Ваші ґанки, підвіконня, балкони?

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

luntikxs

Друзья форума
Друзья форума
Я шаленію від квітів, кожного року не можу дочекатися, коли можна вже порпатися в квітнику. Але особливо я люблю різні підвісні кашпо, підвазоннички з квітами. Цього року процес вже давно запущено, хочу поділитися тим, що прикрашає мій ґанок та мої вікна. Діліться тим, що росте у Вас.

luntikxs

Друзья форума
Друзья форума
Купила у бабулічки в переході кущик садової фіалки, вирішила посадити в підвазонничок, як на мене, дуже гарно виглядає.

Оксаночка

Admin
@luntikxs пишет:Купила у бабулічки в переході кущик садової фіалки, вирішила посадити в підвазонничок, як на мене, дуже гарно виглядає.
Яка краса

viktoriaqwe

Консультант
Мій вазончик проснувся, почали рости веточки.
Як можна підкормити вазончики:
на базарі у м"ясному павільйоні купуємо 1ст крові, дома розводимо в 1л. холодної літньої води і поливаємо. таку поливку робимо 1 раз на рік.

ToriVic

Модератор
luntikxs, какая красота!

А у меня дома только декоративно-лиственные.
А вот у родителей и у моей бабули есть где разгуляться. Там и трудимся.
Фото ( в селе):

Ленусечка

Друзья форума
Друзья форума
Щас буду ломать язык: Аспидистра, Панданус, Драцена, Спатифиллум, Гиппеаструм. Ну и Молочай с Каланхоэ. Был Цикломен, но у нас не те условия...

LadyLuck

Модератор
І це ще тільки початок ))

luntikxs

Друзья форума
Друзья форума
Так квітла моя лілія влітку:

Та калачик, який радує зараз:

luntikxs

Друзья форума
Друзья форума
Прийшла пора для цвітіння хризантем. Ось такі вже цвітуть у мене:

viktoriaqwe

Консультант

прошу допомоги в мене вазончик став швидко рости і в нього білі листочки стоїть на підвіконні з таким же вазоном тільки різниця між ними явна. Сонце попадає на них однаково.

Kare.Petr

Новичок
Новичок
Мои окна украшают фиалки

viktoriaqwe

Консультант
в мене зацвіли оленячі рожки.

Breeze

Модератор
У меня орхидеи и антуриум

luntikxs

Друзья форума
Друзья форума
А моє віконечко таке))

Oksana3

Новичок
Новичок
Азалія

genia123

Новичок
Новичок
Да цветы это хорошо, кислород

heavy

Новичок
Новичок
Дома цветов не держу, солнечная сторона не оставляет им шансов)) На даче - пионы, чорнобривци, астры, георгинки и тд. Петунии в этом году посадила.

Kollla

Новичок
Новичок
У нас тоже все окна выходят на южную сторону, но для крупных растений, таких как монстера, диффенбахия, драцена, разнообразные пальмы, фикусы, место возле южного окна самое привлекательное.

anya555

Новичок
Новичок
лілії - супер

Zalarl

Новичок
Новичок
я люблю орхидеи

VeraBishop

Осваиваюсь на форуме
Осваиваюсь на форуме
Останнім часом займаюся декором садової ділянки - цього року облаштували ставок, біля нього росте туя та ялівець. Гарно та зелено навіть взимку. Розсаду придбаваю в селищі біля Львова, магазин Кбул Рослин https://plants-club.ua/ все приєивається, рослини які на фото, такі і в замовленні. Близько місяця назад привезли мені ялинку - будемо ростити на подвір'ї.

Спонсируемый контент

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму: