Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь

Ми вже є на онлайн зв’язку в Viber-чаті! Приєднуйтесь до нас! Разом купуємо, продаємо разом нові та бу речі, а також популярні СП Білої Церкви! Переходьте за посиланням Viber-чат! Лише Біла Церква!

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь » О нашей жизни Белая Церковь » Отдых, развлечения и путешествия » Наши любимые кафе и рестораны » Мое любимое кафе

Мое любимое кафе

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

1 Мое любимое кафе в Ср Апр 01 2015, 02:28

Оксаночка

Admin
Люблю с подругой поболтать за чашечкой кофе... Поделитесь своими любимыми кофейнями города.

2 Re: Мое любимое кафе в Ср Апр 01 2015, 16:21

oska

Новичок
Новичок
Нам з подружкою подобається Римська кав"ярня, особливо їх латте з сиропами. Також дуже смачно у Львівській кав"ярні.

3 Re: Мое любимое кафе в Ср Апр 01 2015, 22:54

LadyLuck

Модератор
"Львівська кав'ярня" біля парку ім. Шевченка ) Як казала раніше, в такій же кав'ярні в БРУМі якась незатишна атмосфера і непривітний персонал.
Ще файно в "Старому місті" в тому ж БРУМі, правда каву я там не пила, але в четвер, якщо нічого не змінилось, можна послухати наживо саксофон [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]

4 Re: Мое любимое кафе в Ср Апр 01 2015, 23:31

мамуличка

Давно я тут
Давно я тут
"Французська здоба"навпроти податкової.Там дуже затишно і смачно.

5 Re: Мое любимое кафе в Чт Апр 02 2015, 00:19

ToriVic

Модератор
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] пишет:"Французська здоба"навпроти податкової.Там дуже затишно і смачно.
Нам тоже там нравится.

6 Re: Мое любимое кафе в Чт Апр 16 2015, 19:45

Натали_я

Давно я тут
Давно я тут
Досить затишно в " Філіжанці".
Хороший вибір чаїв, смачне лате і кава по віденськи.

7 Re: Мое любимое кафе в Чт Апр 16 2015, 19:57

Sun_flower

Модератор
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] пишет:Досить затишно в " Філіжанці".
Хороший вибір чаїв, смачне лате і кава по віденськи.
Наташа, а де воно знаходиться?

8 Re: Мое любимое кафе в Чт Апр 16 2015, 20:47

luntikxs

Друзья форума
Друзья форума
А мені взагалі подобаються кав'ярні (якісь більше, якісь менше). Люблю каву, постійно готую іі дома, та у нас з сином ритуал, йдемо гуляти - заходимо на каву.Доречі, непогану каву готують в кав' ярні на О. Гончара, що в підвальчику ( біля Лімпопо).

9 Re: Мое любимое кафе в Чт Апр 16 2015, 21:19

Натали_я

Давно я тут
Давно я тут
Леся, ця кав" ярня розташована на Ярослава Мудрого 9, там де раніше був дитячий світ Поллі.

10 Re: Мое любимое кафе в Вс Май 10 2015, 13:43

ksu

Организатор СП
Вчора була в тайм-кав'ярні [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]  (біля Сбербанку Росії, на Ярослава Мудрого). Дуже сподобалось. Цікавий інтер'єр, смачна кава, є ігрова кімната для дітей.

11 Re: Мое любимое кафе в Пн Июн 22 2015, 21:57

Натали_я

Давно я тут
Давно я тут
Перші кілька місяців фірмовий шоколадний фондан у " Квартирі 36" був велики і смачним, але потім зменшився і змінився смак не в кращу сторону.
Замовлення можуть забути принести, так замість двох мохіто принесли одне, і це через 30 хвилин очікування!!!
Останньогт разу знайома брала омлет, то третину залишила, бо він був дуже горілий.

12 Re: Мое любимое кафе в Пн Июн 22 2015, 22:05

Натали_я

Давно я тут
Давно я тут
Забула написати про торт " три шоколади"- не знаю, скільки місяців він пролежав, але був такий твердий бісквіт, що ледве відколупався.

13 Re: Мое любимое кафе в Сб Авг 22 2015, 00:08

LadyLuck

Модератор
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] пишет:Вчора була в тайм-кав'ярні [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]  (біля Сбербанку Росії, на Ярослава Мудрого). Дуже сподобалось. Цікавий інтер'єр, смачна кава, є ігрова кімната для дітей.
Брала в них coffee to go. Обожнюю капучіно з вишневим сиропом. Казковий смак ))) Ще в них проходить акція - 5-та "кава з собою" в подарунок! ;)

Найгірша кава, як на мене, в "Квартирі 36" напроти Бруму та маршалковському магазині "Фірмовий", що на площі Волі. Такого г**** я давно не пила xD

14 Re: Мое любимое кафе в Пт Май 20 2016, 11:39

1Виктор

Осваиваюсь на форуме
Осваиваюсь на форуме
Очень интересно.

15 Re: Мое любимое кафе в Пт Янв 12 2018, 16:26

aqva-100

Друзья форума
Друзья форума
А я була пару разів у кав'ярні "Комільфо". Це в Сільпо на Піонерській. Там дуже затишна атмосфера, завжди лунає чудова музика....великий вибір кави, капучіно, чаю, та інш..така собі романтична обстановка)) і ціни не дуже космічні наче)) зараз не знаю, бо не була з років 3)))

16 Re: Мое любимое кафе в Пн Июл 23 2018, 23:21

Ronniii

Новичок
Новичок
А какую классную пиццерию можете посоветовать?

17 Re: Мое любимое кафе в Чт Сен 27 2018, 20:38

Anatolivna

Новичок
Новичок
Подскажите, пожалуйста, где есть или кофейня или пиццерия в помещение с детской площадкой или уголком... Что б можно было и кофе вкусного попить, пиццу покушать ну и что б малыши могли и пообедать и поиграть... Мы были проездом в Харькове там в ТЦ на втором этаже и детская комната и детская площадка в зале с такими горками как тут на сайте [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] Укркомпозит, а кругом стоят столики и очень вкусные суши - пицца! Есть ли такие заведения у нас?

18 Re: Мое любимое кафе в Пт Сен 28 2018, 10:41

Ianexynat

Новичок
Новичок
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] пишет:Люблю с подругой поболтать за чашечкой кофе... Поделитесь своими любимыми кофейнями города.
Раньше, лет 10 тому назад любили ходить по кафе, а сейчас везде стало так шумно, что решили пить кофе дома, кофе любим варить молотый rozetka.com.ua/koffee/c4625011/tip-kofe=molotiy в турке, так и вкуснее и кофе такой как мы хотим!

Спонсируемый контент

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму: