Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь

Ми вже є на онлайн зв’язку в Viber-чаті! Приєднуйтесь до нас! Разом купуємо, продаємо разом нові та бу речі, а також популярні СП Білої Церкви! Переходьте за посиланням Viber-чат! Лише Біла Церква!

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь » О нашей жизни Белая Церковь » Моё любимое хобби » Другие хобби и любиые занятия » Моє чергове захоплення

Моє чергове захоплення

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

1 Моє чергове захоплення в Вс Сен 11 2016, 13:02

larisa09bc

Захожу иногда
Захожу иногда
Ось ця ікона стала для мене натхненням у вишевці бісером. Вишивала її моя знайома, з якою я лежала в лікарні

Це - моя перша робота. Іменна ікона, вишита для мого тата, якого звати Георгій. Фото - не дуже якісне, а сама робота досить пристойна

Далі була ікона Миколи Чудотворця. Ця робота була подарована моєму свекру. Але наразі повернулася назад до мене після важкої втрати рідної для нас людини.

Далі я вишила ікону Тетяни Римської для моєї мамульки

Тепер настала черга для подружжя моїх кумів. Ікони Святого Архистратига Михайла та Святої Равноапостольної Ніни грузинської були подаровані їм на Пасху

Потім була іще одна ікона на подарунок - Святий мученик Віктор Месукевійський

Ця ікона Миколи Чудотворця була подарована колезі незадовго до виходу на пенсію

І остання моя бісерна робота - це вишиванка для синочка. Ось така краса вийшла.

Дякую всім, хто оцінив. Хотілося би почути відгуки від форумчан.

Последний раз редактировалось: larisa09bc (Пн Сен 12 2016, 11:17), всего редактировалось 3 раз(а) (Обоснование : у двох останніх фото потрібно було змінити формат для кращого перегляду статті)

2 Re: Моє чергове захоплення в Вс Сен 11 2016, 22:39

Оксаночка

Admin
Дуже красиві роботи і кожна зі своєю історією, зі своїм життям.  Вишиванка на синочкові теж краса) Вона теж бісером вишита? Спасибі, що поділились.

3 Re: Моє чергове захоплення в Пн Сен 12 2016, 11:15

larisa09bc

Захожу иногда
Захожу иногда
@Оксаночка пишет:Вона теж бісером вишита?
Так, вишиванка з бісеру. Дякую за відгук!

4 Re: Моє чергове захоплення в Чт Сен 15 2016, 20:58

larisaa.00077

Новичок
Новичок
Я очень люблю путешествовать, и могу это назвать своим хобби! Много где уже бывала.... Но в Испании не была не разу. Но не так давно мне мой милый сделал подарок - подарил отдых в Испании! Компания http://www.yana.kiev.ua/country-32-ispaniya.html предложила недорогие путевки и он согласился! Подарил мне на годовщину свадьбы!

5 Re: Моє чергове захоплення в Пт Сен 16 2016, 10:32

larisa09bc

Захожу иногда
Захожу иногда
@larisaa.00077 пишет:Я очень люблю путешествовать, и могу это назвать своим хобби! Много где уже бывала.... Но в Испании не была не разу. Но не так давно мне мой милый сделал подарок - подарил отдых в Испании!  Компания http://www.yana.kiev.ua/country-32-ispaniya.html предложила недорогие путевки и он согласился! Подарил мне  на годовщину свадьбы!

Дякую, звичайно, за коментар. Але яке відношення він має до мого захоплення?

Спонсируемый контент

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму: